recenze-dreamly
|

Recenze Dreamly – pomocník pro váš kvalitní spánek

Pokud máte problémy s usínáním, nebo špatně spíte a rádi byste svůj spánek zlepšili, je tato recenze pro vás. Přírodní přípravek Dreamly je pomocník, pro lepší usínání a klidný spánek.

Přípravek Dreamly věnoval eshop Theoherbs.cz

Theoherbs logo eshopu

Recenze a informace o Theoherbs.cz

Internetový obchod Theoherbs.cz vznikl už v roce 2017, kdy začali dva kamarádi vytvářet vlastní recepturo doplňku stravy pro lepší spánek, se kterým v té době měli oba problémy – díky studiu na vysoké škole. A tak vznikl velmi úspěšný produkt DREAMLY, o kterém si přečtete v této recenzi.

V současné době se společnost THEO HERBS PHARMA specializuje na čistě přírodní produkty, jako jsou bylinné doplňky stravy, přírodní kosmetika, čaje. Nabízejí především produkty vlastních značek jako jsou THEO HERBS, HERBS PLANET, LADIVINITA.

Sortiment Theoherbs.cz

Rád bych v této recenzi vyzdvihl zajímavé kategorie zboží, které eshop nabízí.

Doplňky stravy na hubnutí

Velice trendy zboží, které asi není potřeba blíže představovat. Všechny výrobky v této kategorii obsahují komplex účinných látek, které potlačují chuť k jídlu, působí na odbourávání tuků a zlepšují spalování přijatých kalorií.

Doplňky stravy pro podporu imunity, spánku i látkové výměny

Podpora imunity je vhodná při duševním či fyzickém oslabení organismu i jako prevence. Účinná kombinace antioxidantů brání stárnutí buněk, bojuje s volnými radikály a pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu.

Doplňky stravy pro kvalitní spánek

Téma spánku resp. kvalitního spánku začíná být na pořadu dne čím dál tím častěji. Dnešní doba je uspěchaná a kvalitní spánek si dopřává čím dál tím méně lidí. Eshop Theoherbs.cz nabízí jejich známý produkt Dreamly, což je prémiový produkt vyráběný v nejvyšší kvalitě pro zdravý spánek.

Tolik k eshopu Theoherbs.cz a nyní se pojďme podívat na přípravek pro lepší usínání a kvalitní spánek Dreamly.

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Recenze Dreamly

Dreamly je čistě přírodní produkt, který se skládá ze čtyř bylin, jedné aminokyseliny a dvou vitamínů. Díky svému čistě přírodnímu složení je vhodný pro lidi, kteří chtějí vyřešit problémy se spánkem, ale zároveň odmítají užívat průmyslově vyráběné léky, které jsou navíc na předpis a mohou způsobit závislost.

Dle informací od výrobce se užívají dvě kapsle 30 – 60 min před tím, než jdete spát. Rozhodně nedoporučuji před spánkem konzumovat alkohol, nápoje obsahující kofein apod. Po konzumaci těchto látek, vám Dreamly pomoci s usínáním nemůže což je pochopitelné.

Koupit Dreamly

Složení Dreamly

Vitamin B6

Spolu s aminokyselinou L-tryptofan se vitamin B6 mění v krevním oběhu na serotonin. Spolu tak napomáhají normální psychické činnosti a snižují stres, únavu a vyčerpání.

Niacin (vitamin B3)

Niacin, neboli vitamin B3 napomáhá normální činnosti nervové soustavy a psychické pohody. Snižuje také míru únavy a vyčerpání. Kromě toho napomáhá udržení zdravého stavu sliznic a pokožky a energetickému metabolismu.

Šafrán setý (Crocus sativus)

Známá bylina, která napomáhá vstřebávání serotinu v nervové soustavě. Je tak důležitou součásti při boji proti nespavosti. Nevýhodou pro některé může být, že účinek se projevuje až po delším (alespoň 5-10, ideálně 14 dní) užívání. Napomáhá k prodloužení kvalitního spánku a díky tomu pohodlnému rannímu vstávání. Pomocný je také při léčbě stresu,úzkosti a deprese a také k lepšímu trávení.

V Dreamly je šafrán ve formě extraktu z květu v poměru 10:1 a to v množství 10 mg, což má stejný účinek jako 100 mg.

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

Kozlík lékařský obsahuje více než 100 účinných látek, ovšem stále se neví, která je zodpovědná za navození uklidňujícího stavu. I přesto, že látku neznáme pomáhá Kozlík uvolnit křeče a napětí v těle a tlumí podrážděnost a napomáhá trávení a proti nadýmání. Díky tomu napomáhá ke kvalitnímu spánku

V Dreamly je kozlík obsažen v množství 20 mg jako extrakt z kořene v poměru 4:1, tedy účinek jako 80 mg.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis)

Známá to bylinka na podporu spánku. Látky z meduňky mají široký účinek na celkové zklidnění nervové soustavy a ke snížení stresu, což vše napomáhá pro klidný a spánek. Jde o často používanou bylinku i při nachlazení a dalších potížích, například migrénách.

Meduňka je v Dreamly ve formě extraktu z květu v poměru 10:1 a množství 20 mg. Působí tedy jako 200 mg běžně sušeného květu.

Mučenka pletní (Passiflora incarnata)

Mučenka je známá především pro své krásně a exotické květy. Původně je z Ameriky, kde byla využívána v tradiční medicíně. Do Evropy byla přivezena v době baroka a od té doby si našla místo i v našem léčitelství. Podobně jako meduňka napomáhá uklidnění nervové soustavy a proto se využívá právě v léčbě nespavosti.

V jedné kapsli Dreamly je mučenka pletní ve formě extraktu z k nati v poměru 6:1 a množství 40 mg, což odpovídá 240 mg běžné směsi.

L-tryptofan

Jedná se o esenciální aminokyselinu, kterou si lidský organismus nedokáže samo vyrobit. Napomáhá tvorbě serotoninu (také označován jako hormon dobré nálady) a melatoninu (hormon kvalitního spánku). Jde o velice účinný nástroj proti depresím a stavům jim podobným. L-Tryptofan se vyznačuje přirozenými sedativními účinky. Napomáhá lepšímu usínání i průběhu spánku samotného.

Množství L-Tryptofanu v jedné kapsli je 150 mg, při denní dávce dvou kapslí se tak dostanete na maximální doporučenou denní dávku této důležité aminokyseliny.

Látkamnožství v jedné kapsli
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)1,4 mg
Niacin (nikotinamid vitamin B3)8 mg
Šafrán setý (Crocus sativus – extrakt z květu 10:1)10 mg
Kozlík lékařský (Valeriana officinalis – extrakt z kořene 4:1)20 mg
Meduňka lékařská (Melissa officinalis – extrakt z květu 10:1)20 mg
Mučenka pletní (Passiflora incarnata – extrakt z nati 6:1)40 mg
L-tryptofan150 mg

Kapsle dále obsahuje želatinu, barvivo oxid titaničitý, protispékavá látky hořečnaté soli mastných kyselin.

Obsah balení

V malé 9 cm vysoké lahvičce vyrobené z PET najdete 60 kapslí. Jedna kapsle je dlouhá cca 2 cm a průměr cca 8 mm. Je až s podivem, že se do tak malého balení vejde tolik kapslí. Celková hmotnost obsahu přípravku Dreamly je 20,2 g.

Obal Dreamly

Lahvička je vyrobena z PET a je tedy plně recyklovatelná. Na obalu najdete etiketu, která obepíná celou lahvičku. Je v krásné fialové barvě. Kromě názvu, loga firmy Theo Herbs najdete na etiketě složení a informace o dávkování, skladování, výrobci a také minimální trvanlivost. Víčko se snadno otevírá i zavírá.

Závěrečné hodnocení přípravku Dreamly

Dreamly dle mého subjektivního pocitu zlepšil a prohloubil spánek. S usínáním jsem většinou problém neměl ani před užíváním. S výjimkou, když jsem si dál večer kávu, čaj, nebo nápoj s obsahem kofeinu. Ale na takovou nálož by nepomohl žádný přípravek.

Co se týče kvality spánku, tak zde jsem cítil, že se méně budím a také mi přišlo, že jsem měl (nebo si více pamatuji) sny. Ráno jsem se budil více odpočatý a měl jsem více energie, než před užíváním. Zvláštní bylo, že jsem měl večer větší nutkání jít spát, než před užíváním přípravku.

Koupit Dreamly

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 3 let a těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte denní dávkování. A užívejte jej jen před spánkem.

...

Podobné příspěvky