recenze-kava-s-konopnym-seminkem
|

Recenze Káva s konopným semínkem

Dnes nás čeká káva s konopným semínkem od KonopnyTata.cz

Káva od Konopného táty a tentokrát s konopným semínkem

Málokterá káva si zaslouží označení, že je skutečně mým šálkem kávy. Ale kafe od Konopného táty, bych jedním slovem označila jako parádní! Pojďme se nejdříve mrknout na tuto značku a jak to všechno začalo.

Kávu s konopným semínkem daroval eshop KonopnyTata.cz

Konopný táta vyrábí konopné produkty již od roku 2010. Nejdříve začal s konopnými mastičkami a poté postupně rozšiřoval nabídku o potravinové produkty. Jedním z nich je i zmíněná káva s konopným semínkem.

KonopnyTata.cz recenze

KonopnyTata.cz je sympatický web, který se zaobírá konopnými produkty. Ty jsou v poslední době velice populární a jejich použití nemá mezí a proto jsme si vybrali tento eshop i pro naše BIO recenze.

Konopný táta není žádný nováček na trhu. Konopné masti totiž vyrábí už od roku 2010. Nejprve vše začalo pro osobní potřebu, ale pak spousta dalších lidí měla zájem o vyzkoušení těchto mastí a tak vznikl tento eshop. Všechno samozřejmě splňuje zákonné požadavky a legislativní požadavky pro kosmetiku.

V současné době mají jejich konopné masti certifikát o obsahu CBD.

Recenze kávy s konopným semínkem

Ačkoli by se mohlo zdát, že přidávat konopné semínko do kávy je poněkud zvláštní. Zde se tento nápad skutečně vyplatil a káva je nejen výborná, ale chuťově jedinečná. Kávu vyrábí v součinnosti s rodinou pražírnou Don Franko a společně dokázali vytvořit kávu u které Vám dává smysl věta: „Je silná, ale jemná.“

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Příprava kávy

Už při otevření balení si vylepšíte začátek dne. Ucítíte silné a přitom jemné aroma, zakončené oříškovou vůní. Balení má šikovný uzavíratelný zip, díky kterému vůně vydrží po dlouhou dobu. Je kvalitně mletá a můžeme jí tak připravit v pákovém kávovaru, klasickou překapávanou anebo klasického „turka“. Konopný táta říká, že nejlepší její použití je ve french pressu. Podívejte se na náš článek: Jak připravit kávu ve french pressu.

Já využila svůj ranní rituál a přichystala si klasického „turka“.

Jaká je káva s konopným semínkem?

Příjemně mě překvapil vyvážený poměr konopného semínka a kávy. Díky semínku je chuť oříšková až jemně čokoládová a přitom si káva zanechává svou intenzitu. Musím konstatovat, že se opravdu stala mým šálkem kávy a už se jí nebudu chtít vzdát.

Koupit kávu

Máte zkušenosti s nějakou kávou, která obsahuje konopné semínko? Dejte nám vědět do komentářů 🙂

Kdo je to vlastně ten Konopný táta?

Recenze na další produkty od Konopného táty

...

Podobné příspěvky