| |

Recenze Bio Maca Choco Latté

Dnes vyzkoušíme Maca Choco Latté od eshopu www.nustore.cz Jedinečný svým složením surovin v BIO kvalitě, rychlou přípravou a vyváženou chutí. To je instantní nápoj Maca Choco Latté.

Bio Maca Choco Laté od Nupreme

Latté, které si snadno a rychle připravíte v pohodlí domova, kdykoli na něho dostanete chuť. S jedinečnou chutí, která podpoří i Vaše zdraví. Jak to? Podíváme se tomu pod víčko.

Nupreme funguje již od ruku 2012. Má tedy desetiletou tradici při výběru těch nejlepších suplementů a doplňků stravy. Zároveň zastává absolutní transparentnost složení výrobků. Výrobky jsou často v BIO kvalitě a s vegan složením. Stejně je tomu tak i u Maca Choco Latté.

Bio Maca Choco Latté

Recenze Bio Maca Choco Latté

Latté je můj oblíbený nápoj. Je ideální v každém období. Horké v zimě zahřeje a v podobě „ice caffé“ osvěží. Není tomu jinak ani u toto latté. Znáte pořekadlo: „Méně je někdy více.“? Jeho složení je totiž zajímavější a dokonce podpoří Vaše zdraví.

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Složení

Tohle latté obsahuje pouze 4 ingredience. BIO Maca prášek (37%), BIO Kakaový prášek (37%), BIO Kokosový cukr, BIO Skořicový prášek.

Maca – Peruánská rostlina známá jako peruánský ženšen. Označena také jako silná superpotravina. Podporuje Vaši imunitu a vitalitu. Dodá energii a dokonce také fuguje na mužskou i ženskou plodnost.

Bio Kakaový prášek – Kdo by nemiloval čokoládu? Kakao má celou řadu pozitivních vlastností. Kromě výtečné chuti a vůni, je v něm spousty přirozeně vyskytujících se antioxidantů. Obsahuje zdravé tuky a snižuje cholesterol. Dodá vám nejen hořčík, vápník, železo a také celou řadu vitamínů skupiny B.

Bio Kokosový cukr – Vyrábí se z květů palem kokosu. Je špičkou mezi sladidly pro svůj nízký glykemický index 35. Pro srovnání med má hodnotu 50 a běžný cukr dokonce 100.

Bio Skořicový prášek – aromatická kůra skořicovníků. Posiluje imunitní systém a pomáhá trávení. Taktéž je velkým dodavatelem minerálů i vitamínů.

Koupit Bio Maca Choco Latté

Příprava Latté

Příprava je jednoduchá. Použijte 2 lžičky prášku pro 250 – 300ml mléka. Nejdříve smíchejte prášek v malým množstvím mléka, až dosáhnete hladké kaše. Poté zalijte zbylým horkým mlékem. Zkoušela jsem také studenou verzi s ledem a byla stejně dobrá.

Chuťově je latté výborné. Vytváří jemnou pěnu, cítíte výraznou chuť čokolády, doplněné o skořici. Skvělé na tom je, že nemusíte mít žádné výčitky. Doplňujete vitamíny i minerály, posilujete imunitu a přitom si pochutnáváte. Jedno balení Vám vydrží 25 hrnečků chutného nápoje.

Já jsem si latté vychutnala po ránu. Zpříjemnilo mi začátek dne, dodalo energii. S hezkým pocitem, že jsem udělala něco pro své zdraví. Nakonec jsem to dorazila čokoládovým croissantem. Velmi hezký začátek pracovního dne.

Doporučuji na 100%

Koupit Bio Maca Choco Latté

...

Podobné příspěvky