Recenze Blendea.cz

Recenze internetového obchodu Blendea.cz – představení sortimentu, doporučené produkty, slevový kupón na nákup.

V tomto článku se podíváme na recenzi internetového obchodu Blendea.cz. Ukážeme Vám co prodávají, jaké mají BIO produkty a na závěr Vám poskytneme slevový kupón na nákup v obchodě Blendea.cz

Blendea.cz

Blendea.cz je internetový obchod, který se věnuje zdravé výživě. Podle serveru Blendea.cz jsou superpotravinové doplňky výborným způsobem, jak podpořit každou oblast zdraví rychle a přirozeně.

Ve výrobcích od Blendea naleznete jen ty nejkvalitnější ingredience od ověřených farmářů, kteří je pěstují udržitelným způsobem bez pesticidů, herbicidů a genetické modifikace.

Zajímavost: Každý měsíc posílají část výdělků na podporu výsadby nových stromů tam, kde je nyní kácení neúnosné. Drobnými krůčky společně dělají ze světa zelenější místo pro nás všechny. A proto si zaslouží, aby se objevili na webu BIOrecenze.cz

Recenze Blendea.cz

Pojďme se podívat na recenzi. Níže Vám představíme zajímavé produkty, představíme Vám sortiment a na závěr jsme si pro Vás připravili slevový kupón na nákup.

My jsme od Blendea.cz obdrželi celou řadu produktů na recenze, se kterými Vás postupně na našem webu seznámíme.

Můžete se těšit na následující recenze:

Sortiment

Sortiment tohoto internetového obchodu je rozdělen do několika kategorií, které Vám usnadní výběr produktů. Níže Vám každou kategorii zvlášť představíme.

Superfood

Superfood nebo-li superpotraviny je sekce, která obsahuje doplňky výživy, které patří do této skupiny. Naleznout zde můžete přípravky na posílení imunitního systému a duševního zdraví. Dále jsou zde doplňky pro lepší Vlasy, pleť a nehty, produkty na zažívací a nerovové ústrojí a další.

Výhodné balíčky

Výhodné balíčky jsou ty, které Vám ušetří peníze při jejich zakoupení. Obvykle se jedná o balíčky, které obsahují větší počet produktů. Nalezete zde Super mama balíček a nebo Mega balíček, který obsahuje dokonce 6 směsí superpotravin, které cíleně podpoří každou oblast zdraví.

Power bars

Power bars jsou tyčinky, které si můžete dát kdykoliv během dne a doplníte tak energii na další práci a nebo sport. Jsou veganské, bez přidaného cukru a se skvělou chutí.

Doplňky

Mezi doplňky můžete zakoupit shaker a nebo dárkový poukaz, který můžete někomu darovat jako skvělý dárek!

Ořechové krémy

Jak už název napovídá, tak v této sekci naleznete ořechové krémy. Nejedná se ale o obyčejné ořechové krémy. Jsou zdravé a s celou řadou příchutí.

Ořechy a semínka

V kategorii ořechy a semínka naleznete celou řadu ořechů: para ořechy, makadamové ořechy, lískové ořechy a pekanové ořechy. Zajímavá je i směs ořechů. Mezi ořechy naleznete i mix semínek, který obsahuje neuvěřitelných 7 druhů semínek v jednom balení.

Snídaňové kaše

Snídaňové kaše jsou skvělým produktem. Usnadní a urychlí Vám přípravu zdravé snídaně, se kterou nastartujete den. Kromě křupavé snídaně zde naleznete i výborné pudingy.

Granola

Granola jsou skvělé směsi pro zdravou snídani. Však se podívejte sami 🙂

Jejich sortiment se neustále rozšiřuje o další zajímavé a především zdravé výrobky. Sledujte jejich web, ať Vám žádná novinka neunikne.

Doporučujeme

Ze sortimentu vybíráme produkty, které mají v standardně nabídce a nás oslovili. Jedná se o Supermama balíček, Super Coffee a výhodný Mega balíček.

Supermama balíček

3 produkty nabité superpotravinami, díky kterým budou všechny maminky krásné, v pohodě a navíc budou vždy stíhat zdravě snídat.

Super Coffee

Směs kávy s BIO funkčními houbami, skořicí a kořenem čekanky.

Supermama balíček

Balíček obsahuje 6 směsí superpotravin, které cíleně podpoří každou oblast zdraví

Samozřejmě na Blendea.cz najdete i spoustu jiných a zajímavých produktů. Stačí se podívat na jejich web.

Recenze produktů od Blendea.cz

Na našem webu jsem již publikovali recenze na následující produkty od tohoto eshopu. Můžete se na ně podívat v detailní recenzi.

Slevový kupón Blendea.cz

Při nákupu na internetovém obchodu se zdravou výživou Blendea.cz můžete využít slevový kupón.

Máte zkušenosti s eshopem Blendea.cz? Pokud ano, tak se o zkušenosti můžete podělit v komentářích.

...

Podobné příspěvky