|

Recenze konopný protein

Konopný protein je jedna z věcí, kterou jsem ještě nikdy nevyzkoušel, ale díky portálu BIOrecenze.cz jsem měl tu možnost. Takže bez dalších průtahů – tady je recenze.

Konopný protein věnoval k recenzi eshop Nutiva.cz

Vše o Nutiva.cz

Internetový obchod nutiva.cz se zaměřuje na zdravou výživu a BIO produkty – jinak by tady u nás neměli co dělat 🙂

Všechny jejich výrobky pečlivě vybírají a ochutnávají, takže si za nabízeným sortimentem stojí.

Bez obalu

Rád bych vyzdvihl sekci „Bez obalu“, kterou tu rád představím. Jedná se o výrobky, které jsou baleny jen v papíru. Pokud tvé srdce bije pro hezčí svět, nakupuj s nimi bez obalu. Momentálně mají v nabídce více než 20 potravin na váhu.

Co znamená Nutiva.cz?

  • Nutriční hodnoty – S nimi je máš pod kontrolou.
  • Ušetříte – Protože za to nejlepší netřeba hodně platit.
  • Trvanlivé – Jejich potraviny se nekazí do druhého dne. Kvalitu neustále kontrolují a podle možností zvyšují.
  • I – Štíhlé a pěkné, stejně jako tvá postava po pojídání produktů od nich.
  • Výjimečnost – Přetavená do produktů či přístupu. S nimi nemůže prodávat kdokoliv. Zboží, které na e-shop Nutiva přidávají, jim musí chutnat a musí být dobré. Jinak u nich nemá místo.
  • Absolutní jednoduchost – V týmu je jich jen pár, ale mají zkušenosti s řízením projektů a i dobře nastavené procesy. Tak například produkty dnes objednané můžete mít zítra k obědu či večeři.

Recenze konopný protein

K čemu je konopný protein? Jedná se o jedinečný druh proteinu, díky kterému můžeš například po cvičení doplnit pořádné množství bílkovin. Obsahuje pouze čistý protein v BIO kvalitě. Konopné semínko je speciálně pomleté. Výrobou se odstraňuje část vlákniny a zvyšuje podíl bílkovin v prášku.

Obsahuje všech 22 aminokyselin pro budování svalové hmoty. Konopný protein je excelentním zdrojem vlákniny. Velkou výhodou je to, že nezatěžuje ledviny jako živočišné zdroje bílkovin.

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Obal

Na obalu naleznete potřebné informace o složení a o výživových hodnotách 100g proteinu.

Obsah balení

Konopný protein vypadá řekněme „nezajímavě“ je to klasicky najemno namletý prášek, který je potřeba nějakým způsobem zpracovat.

Příprava konopného proteinu

Protein se doporučuje přidávat do koktejlů, obilných kaší, müsli, zeleninových šťáv, polévek nebo různých pomazánek. Fantazii se meze nekladou. Doporučená denní dávka je 30 – 60g proteinu.

Já jsem zvolil klasický způsob přípravy a to do vody.

Smíchal jsem velkou polévkovou lžíci (8-10g) konopného proteinu s vodou a pořádně zamíchal.

Směs jako taková je téměř bez chuti a vůně, proto doporučuji smíchat protein například do nějakého jiného koktejlu a nebo do výše zmíněné obilné kaše, müsli a nebo do dalších směsí.

Ale dá se to pít i s vodou, ale na denní konzumaci to tímto způsobem moc nevidím, ale každému chutná něco jiného. Doplnil jsem tím pořádný kus bílkovin!

Koupit konopný protein

Složení

Konopný protein je složený ze 100% prášku z loupaných konopných semínek – produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty

Energetická hodnota: 1495kJ / 358kcal
Tuky: 11,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,7g
Sacharidy: 5,0g, z toho cukry 4,1g
Bílkoviny: 50,0g
Sůl: 0,0g

...

Podobné příspěvky