recenze eparmed
|

Recenze Eparmed – ochrana proti intoxikaci alkoholem

Následující recenze je zase na jeden ze zajímavých produktů a tím je Eparmed. Je to přípravek na ochranu proti intoxikaci alkoholem.

Přípravek Eparmed věnoval eshop Theoherbs.cz

Theoherbs logo eshopu

Recenze a informace o Theoherbs.cz

Internetový obchod Theoherbs.cz vznikl už v roce 2017, kdy začali dva kamarádi vytvářet vlastní recepturo doplňku stravy pro lepší spánek, se kterým v té době měli oba problémy – díky studiu na VS.A tak vznikl velmi úspěšný produkt DREAMLY, o kterém si povíme později.

V současné době se společnost THEO HERBS PHARMA specializuje na čistě přírodní produkty, jako jsou bylinné doplňky stravy, přírodní kosmetika, čaje. Nabízejí především produkty vlastních značek jako jsou THEO HERBS, HERBS PLANET, LADIVINITA.

Sortiment Theoherbs.cz

Rád bych v této recenzi vyzdvihl zajímavé kategorie zboží, které eshop nabízí.

Doplňky stravy na hubnutí

Velice trendy zboží, které asi není potřeba blíže představovat. Všechny výrobky v této kategorii obsahují komplex účinných látek, které potlačují chuť k jídlu, působí na odbourávání tuků a zlepšují spalování přijatých kalorií.

Doplňky stravy pro podporu imunity, spánku i látkové výměny

Podpora imunity je vhodná při duševním či fyzickém oslabení organismu i jako prevence. Účinná kombinace antioxidantů brání stárnutí buněk, bojuje s volnými radikály a pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu.

Doplňky stravy pro kvalitní spánek

Téma spánku resp. kvalitního spánku začíná být na pořadu dne čím dál tím častěji. Dnešní doba je uspěchaná a kvalitní spánek si dopřává čím dál tím méně lidí. Eshop Theoherbs.cz nabízí jejich známý produkt Dreamly, což je prémiový produkt vyráběný v nejvyšší kvalitě pro zdravý spánek.

Tolik k eshopu Theoherbs.cz a nyní se pojďme podívat na malý zázrak zvaný Eparmed.

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Recenze Eparmed

Když jsem výše psal, že Eparmed je malý zázrak, tak se s Vámi v této recenzi rád podělím o to, co Eparmed umí a k čemu slouží.

Eparmed obsahuje Flavo Force patentovanou směs flavonoidů, která pomáhá adresně zvyšovat tvorbu jaterních enzymů degradujících alkohol

Když jsem nedávno navštívil degustaci rumů ve Warehouse1, tak jsem se rozhodl, že tento přípravek vyzkouším. I když předbíhám, tak kdykoliv mě čeká (ať už díky práci a nebo ve volném čase) nějaká nadměrná konzumace alkoholu, tak se bez přípravku Eparmed neobejdu a mí známí kolem mě rovněž.

Eparmed funguje skvěle, občas mi připadá, že je to malý zázrak v tabletě. Po konzumaci alkoholu a prožitém večeru si dám jednu až dvě kapsle Eparmed a ráno? Ráno jako kdybych nikde nebyl. Nemám bolesti hlavy a cítím se skvěle.

Obsah balení

V balení naleznete návod na použití, který obsahuje i dávkování. Balení obsahuje 30 kapslí.

Obal

Na obalu naleznete informace o složení, dávkování, skladování a především informace o tom, jak Eparmed funguje.

Závěrečné hodnocení

Eparmed se pro mě stal nepostradatelným pomocníkem v překonávání kocoviny. Užiju si večer a ráno se cítím skvěle. Doporučuji všem, kteří s tímto mají problémy.

Koupit Eparmed

Jak detoxikovat játra?

S tímto tématem samozřejmě souvisí i to, jakým způsobem detoxikovat játra. Pití alkoholu může mít významný dopad na funkci jater. Pravidelné pití může narušit funkci jaterních buněk, což může vést k cirhóze jater, steatóze jater a dalším jaterním onemocněním. Proto je nutné detoxikovat játra po pravidelném pití alkoholu, aby se tyto jaterní buňky zotavily a obnovily jejich funkce. Jak detoxikovat játra? Doporučuje se, aby lidé s pravidelným pitím alkoholu zastavili konzumaci alkoholu na většinu doby a přijali doporučenou stravu bohatou na vitamíny a minerály. To pomůže detoxikovat játra a prospěje celkovému zdraví.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 18 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

...

Podobné příspěvky