| |

Recenze BODYBE liposomal Vitamin C

Proč vitamin C ? A proč vlastně lipozomální?

Všichni už od dětství známe neskonalou touhu maminek nás v chřipkové sezóně přecpat „céčkem“. Ať už to byl citrón do čaje, ovoce anebo kyselé cucavé bonbóny. Nemyslete si, tuto vlastnost jsem jako správná máma taktéž zdědila a pěkně ji aplikuju na těch svých.

Ale proč doplňovat vitamin C? A proč zrovna lipozomální? Pojďme na to hodit očkem.

Lipozomální vitamin C nám k recenzi věnoval www.bodybe.cz
Logo BodyBe

Značka BODYBE – „Love your skin“ je inovativní. Sleduje současné trendy nejen v oblasti kosmetiky, ale i výživových doplňků. O jednom z nich si budeme dnes povídat. A pozor! Jedná se o českou prémiovou značku.

Proč vitamin C?

BODYBE.cz ve svých produktech nabízí i výživové doplňky. Jedním z nich je Lipozomální vitamin C. Ten je bez lepku, bez přidaného cukru a je vhodný i pro vegany. Co víc si přát?

Vitamin C je pro naše tělo jeden z nejdůležitějších vitamínů vůbec. Pomáhá nám překonat jaro i podzim. Při virózách i chřipkách. Je nepostradatelný při hojení kůže. Zabraňuje vypadávání vlasů. Pomůže nám překonat únavu. Dokonce jeho nedostatkem si můžeme přivodit krvácivost dásní. Taktéž je naše pravá ruka při stresu a psychickém vyčerpání. Zde ho tělo nejvíce potřebuje. Nejen při rýmičce byste si ho měli dopřát. Ideálně v pravidelné každodenní dávce 100-200mg denně. Ale v jaké formě?

Proč lipozomální vitamin C?

Nebudeme si mazat med kolem pusy. Nejlepší je si vitamin C obstarat pomocí kvalitní stravy. Jenže, co to v dnešní době vůbec znamená?

Lipozomální céčko je vlastně taková schovaná účinná látka v membránách, podobná naším vlastním buňkám. Ty se pak nebojí a pustí vitamin tam, kde ho zrovinka potřebují.

Lipozomální znamená jeho schopnost, jak se vstřebává. Často doplňujeme spousty vitamínů a minerálů, ale ty námi jen proletí jak Gagarin, bez většího užitku. Ten kdo se někdy předávkoval céčkem, ví moc dobře o čem mluvím. Pokud tedy kupujete vitamin C, koukejte koukat, aby byl LIPOZOMÁLNÍ.

Vstřebatelnost takového vitaminu C je až 95 %. Pro srovnání u běžného céčka je to 8 %.

BODYBE

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Hledáte výživové produkty vegan, bez lepku, bez přidaného cukru?

ANO! BODYBE vitamín C skutečně ocení vegani, celiatici i my kulturisti s pneumatikou.

BODYBE

Za mě osobně tedy dokonalost. Splňuje vše, co bych od doplňku stravy chtěla. Moje očekávání tedy splnil na jedničku s hvězdičkou.

Koupit BODYBE Lipozomální vitamin C

Zajímali by Vás další recenze produktů BODYBE? Napište nám do komentářů

BODYBE – Love your skin

...

Podobné příspěvky