|

Recenze proteinové müsli

V dnešní recenzi se podíváme na další zdravou věc a tou je proteinové müsli. Proteinové müsli je ideální doplněk stravy pro start dne a nebo doplnění energie kdykoliv během dne.

Proteinové müsli daroval eshop Paleomarket.cz

Vše o Paleomarket.cz

Paleomarket.cz je internetový eshop, na kterém najdete spoust zajímavých výrobků. Za zmínku určitě stojí věci z kategorie zdravá výživa, sportovní výživa a dieta.

My jsme obdrželi proteinové müsli, které spadá do kategorie zdravá výživa. Jejich sortiment je opravdu rozsáhlý a zajímavý. Doporučuji se podívat na jejich web a zjistíte víc. Jako bonus si můžete přečíst i zajímavé články.

Recenze proteinové müsli

K recenzi jsem obdržel proteinové müsli s příchutí čokoláda a lískový oříšek. Jedná se o bezlepkové müsli – sladkou křupavou snídani, kterou lze použít i v rámci paleo diety. V müsli jsou: ořechy, mrazem sušené ovoce, kokos, čokoláda. Obsah balení 300g vyjde na 10 porcí zdravé snídaně.

Drtivá většina volně prodávaných müsli je plná lepku a nekvalitních tuků, spolu s velkým množstvím cukru, ale toto müsli je jiné. Vytvořili ho pro vyznavače zdravého životního stylu a fitness, je nízkosacharidové, plné bílkovin a také zdravých tuků.

Je bezlepkové, nemusíte se proto bát intolerance a můžete si jej vychutnat s pocitem, že děláte pro své tělo to nejlepší.

Dost už bylo teorie a jdeme ochutnat 🙂

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Obal

Na obalu přehledně najdeme veškeré informace o složení, nutričních hodnotách a návodu na přípravu.

Obsah balení

V balení není nic jiného, než připravené a smíchané proteinové müsli.

proteinové müsli

Líbí se mi, jak jsou všeho velké kousky – čokolády a kokosu.

Příprava proteinové müsli

Podle návodu, který je uvedený jak na webu, tak i na obalu, stačí smíchat 30g müsli 100 ml rostlinným mlékem. Celé balení, které má 300g vystačí na 10 porcí.

Müsli jsem tedy smíchal s mlékem a mám připraveno na ochutnání. Tmavá čokoláda dodává müsli zajímavou chuť v kombinaci s proteinovými kuličkami a kokosem. Celé je to takové svěží a zajímavé na ochutnání.

Koupit proteinové müsli

Za mě osobně velice zajímavá chuť a hlavně se jedná o zdravý výrobek. Už teď se těším na další snídani, až si dám svou porci zdravého müsli.

Složení

Lískové ořechy 27 %, proteinové kuličky (syrovátková bílkovina, rýžová mouka, sójový lecitin), tmavá čokoláda 14 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, aroma), slunečnicové semínko loupané, kokos, kokosový olej, odtučněné kakao 1,8 %; sladidlo: steviol-glykosidy.

Alergeny
Sója, mléko, ořechy.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty ve 100 g proteinového müsli.

Energie2427 kJ
Kalorie580 kcal
Bílkoviny22 g
Sacharidy28 g
Cukry9 g
Tuky42 g
Nasycené17 g
Vláknina7 g
Sůl0,2 g
...

Podobné příspěvky