| |

Recenze BODYBE vitamin D3

V dnešní recenzi se podíváme na další doplněk stravy a tím je vitamin D3, který mi poskytl eshop bodybe.cz.

„Vitamin Slunce“

Vitamin D3 nám k recenzi věnoval www.bodybe.cz
Logo BODYBE

Značka BODYBE „Love your skin“ je inovativní. Sleduje současné trendy nejen v oblasti kosmetiky, ale i výživových doplňků. O jednom z nich si budeme dnes povídat. A pozor! Jedná se o českou prémiovou značku.

BODYBE.cz ve svých produktech nabízí i výživové doplňky. Jedním z nich je i Vitamin D3. Známý jako „vitamin Slunce“.

BODYBE vitamin D3

Proč vitamin D3?

Nejpřirozenější způsob jak ho mít dostatek, je vystavování slunečnímu záření. Má to však několik ALE. V Čechách nemáme dostatek slunce po celý rok. Nadměrné opalování zavání stárnutím a vysušením kůže. Taky podporou tvorby vrásek. A o tom nejnebezpečnějším na naši kůži raději pomlčím. Jeho nedostatek může vést k řídnutí kostí, zásadně snižuje odolnost vůči infekcím, atd.

Vitamin D3 je tedy dobré doplňovat. Můžeme zkusit tučné ryby či vaječný žloutek. Proto osoby s vysokým cholesterolem zrovna nezajásají. Anebo zkusí doplňky stravy.

BODYBE

Udržuje správnou mozkovou aktivitu a správnou činnost kardiovaskulárního systému. Bylo dokázáno, že jeho nedostatek může vést až k depresím. Doplnění D3 přispívá k normální funkci imunitního systému. Pro vzpěrače a „ledňáčky“ (to jsou ti, co si kupují permanentku do fitka jen v lednu-jako já) pomáhá udržovat zdravé svaly.

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Hledáte výživové produkty bez cukru?

ANO! BODYBE vitamín D3 oceníme i my s pneu a vyrýsovanými svaly. Jedna tableta bohatě doplní vaši každodenní potřebu. Není tak třeba běhat po venku za sluncem.

BODYBE

Za mě osobně tedy jednička. Nedostatek D3 se hodně podceňuje. Ale všechno souvisí se vším. Na podzim a zimu si ho určitě připravte. Dny se nám totiž pomalu zkracují a podzim klepe na dveře.

Koupit BODYBE vitamín D3

Složení

Želatina, glycerol, olivový olej, čištěná voda, cholekalciferol

Zajímali by Vás další recenze produktů BODYBE? Napište nám do komentářů

BODYBE – Love your skin

...

Podobné příspěvky