zelená káva se skořicí
|

Recenze zelená káva se skořicí

V dnešní recenzi se podíváme na další super produkt a tím je zelená káva se skořicí, která je skvělou alternativou k běžné kávě.

Zelenou kávu se skořicí jsme získali od DR.Protect

Vše o Dr.Protect

Již od roku 2010 přináší kvalitní sortiment se skvělými službami pro více než 150 tisíc spokojených zákazníků. Nenajdete u nich žádné chemické léky či jiné farmakologické léčiva na předpis. Nabízí jen přírodní produkty, prostředky a pomůcky pro prevenci či podporu zdraví pocházející z naší přírody. 

Líbí se mi, jakým způsobem pomáhají těm, kteří to potřebují.

Proto jsme se rozhodli nabídnout materiální pomoc pro zdravotnická a sociální zařízení, státní a veřejné instituce, domovy a firmy, které potřebují zajistit své pacienty, klienty a zaměstnance v těchto náročných časech. Pro tyto instituce nabízíme naše certifikované produkty za zvýhodněných podmínek.

zdroj drprotect.cz

Recenze zelená káva se skořicí

Zelená káva od Dr.Protect je rozpustný cereální kávovinový nápoj se Zelenou kávou a BIO Skořicí cejlonskou. Je to lahodný a zdraví prospěšný nápoj, který slouží jako výborná náhrada klasické kávy a je vhodný i pro dlouhodobou konzumaci. Vyroben je z kvalitních surovin – z ječmene, žita a čekanky s přirozeným obsahem inulinu (min. 35%).

Všechny produkty osobně testujeme

  • Vybíráme nejlepší značky
  • Testujeme na sobě
  • Píšeme pravdivé recenze

Káva obsahuje více než 200 různých složek s pozitivním vlivem na organismus, a z nich především antioxidanty. Jejich velkou část tvoří polyfenoly, což je významná skupina antioxidačních látek (najdeme je i v zeleném čaji, či červeném víně). Podle odborníků má káva Arabica silnější antioxidační potenciál než běžné druhy kávy, např. Robusta. Dalo by se říci, že je to nejzdravější káva. 

Obal

Na obalu zelené kávy naleznete veškeré informace, které se týkají složení, způsobu dávkování, způsobu přípravy, složení, výživových údajích a informace o výrobci.

Obsah balení

V znovu uzavíratelném pytlíku (ceníme!) naleznete již namletou zelenou kávu, která je připravena na okamžitou přípravu.

zelená káva se skořicí

Složení

Zelená káva obsahuje sušený extrakt z praženého ječmene, pražené žita a pražené čekanky, extrakt ze zelené kávy 3 g, (coffea arabica L. s obsahem kyseliny chlorogenové 45%), Skořice cejlonská BIO (Cinammonum Zeylonicum) 1,5 g.

Dávkování a způsob přípravy

Příprava této kávy je velice jednoduchá. 1-2 kávové lžičky směsi nasypeme do šálku a zalijeme horkou, nikoli vařící vodou.

Koupit Zelenou kávu se skořicí

Po zalití můžete ihned ucítit příjemnou vůni skořice, kterou tato zelená káva obsahuje.

zelená káva se skořicí

Doporučené dávkování podle návodu výše jsou maximálně 4 šálky kávy denně.

Výrobek obsahuje lepek. Obsah balení: 100 g. Skladovat v suchu při teplotě do 25 ˚C, mimo dosah malých dětí.

Závěrečné hodnocení zelené kávy

Za mě osobně je to skvělá alternativa nebo doplněk k pití klasické kávy. Vzhledem ke složení (čekanka obecná a skořice cejlonská) je i mnohem zdravější. Podporuje detoxikaci a činnost ledvin a jater a přispívá k psychické a fyzické pohodě.

Pokud jste tedy někdy uvažovali k něčemu novému a třeba ve finále i lepšímu, než je klasická káva, tak rozhodně tuto zelenou kávu doporučuji.

...

Podobné příspěvky